Systemy aluminiowe

Aluminium jest bardzo wdzięcznym materiałem charakteryzującym się wysoką izolacyjnością cieplną i nieopisanym komfortem użytkowania przez wiele lat. Najwyższa jakość i najnowsza technologia to połączenie idealne budujące poczucie bezpieczeństwa. Dzięki mnogości form, kolorów i stylów jest chętnie wybierane przez architektów. Aluminium stało się atrakcyjnym rozwiązaniem architektonicznym, które możemy zastosować zarówno w nowoczesnym budownictwie domów i rezydencji, jak i w dużych efektownych inwestycjach, a także obiektach użyteczności publicznej. Aluminium to nie tylko okna, ale również drzwi, witryny, ścianki działowe, ogrody zimowe, fasady czy rolety.

Dzięki nowoczesnej technice możemy tworzyć budynki, które zachwycą swoją architekturą i designem. Tworzymy obiekty samowystarczalne, które pozyskują wodę i energię z otoczenia, a przy tym staja się integralną częścią infrastruktury miejskiej. Niegdyś aluminium odbierano jedynie jako zimny materiał, teraz, dzięki odpowiednim izolatorom, możemy tworzyć duże przeszklenia, które zapewniają ciepło, znacznie większy dopływ światła do pomieszczeń, a także pozwalają na realizację nietypowych projektów, które możemy dopasować do swoich potrzeb i stylu architektonicznego.

Stolarka aluminiowa jest trwała, funkcjonalna i estetyczna. Ciekawe kolory, fantazyjne kształty, energooszczędność, bezpieczeństwo, łatwa obsługa, odporność na czynniki atmosferyczne to jedne z wielu cech systemów aluminiowych.