Drzwi

AWS – PASK

AWS – PASK

Drzwi uchylno-przesuwne – Schüco PASK to idealne połączenie okien i drzwi przesuwanych. Skrzydło może zostać uchylone bez konieczności przesuwania. Drzwi PASK są optymalizacją systemu PASK z niskim progiem przy dodaniu nowych komponentów zwiększających komfort użytkowania. Nowoczesny system sprawia, że obsługa jest ułatwiona, a masa skrzydła może zostać zwiększona do 180 kg dzięki wykorzystaniu podwójnego mechanizmu jezdnego. Wielkość skrzydeł w wersji Continue Reading

Więcej
ADS 75 RL.SI

ADS 75 RL.SI

Schüco ADS 75 RL.SI do drzwi, które sprawdzą się w remontowanych budynkach, bądź w miejscach, gdzie właściciel pragnie zachować dawny styl obiektu. Dzięki lekko sfazowanym profilom drzwi przykuwają uwagę.

Więcej
ADS 75 SL.SI

ADS 75 SL.SI

Schüco ADS 75 SL.SI są drzwiami z zaokrąglonymi profilami, które przyciągają uwagę i tworzą zgrabną całość z systemem okien AWS.

Więcej
ADS 75 HD.HI

ADS 75 HD.HI

Heavy Duty – drzwi Schüco ADS HD.HI sprawdzą się najlepiej w budynkach użyteczności publicznej, wejściach, gdzie ważna jest duża szerokość. Dzięki stabilnej konstrukcji są w stanie sprostać nieustającemu użytkowaniu, a dodatkowo nadać wyjątkowy charakter każdemu budynkowi.

Więcej
ADS 70.HI

ADS 70.HI

High Insulation – drzwi Schüco ADS 70.HI są połączeniem najlepszej izolacyjności termicznej z profilami systemów drzwiowych Schüco ADS. Głębokość zabudowy wynosi 70 mm, co daje gwarancję wysokiej stabilności konstrukcji. Mogą być drzwiami wielofunkcyjnymi (bogate wyposażenie dodatkowe) z możliwością zintegrowana z systemem bezpieczeństwa. Dostępny jest również wariant z zaokrąglonym konturem – wersja SL. Drzwi o wysokiej izolacyjności termicznej idealnie przyczyniają się Continue Reading

Więcej
ADS 70 HD

ADS 70 HD

Drzwi Schüco ADS 70 HD są stabilną konstrukcją, która nada wyjątkowego charakteru każdej elewacji i fasadzie. Wysokość do 3000 mm i duża szerokość przejścia jest dedykowana głównie budynkom, w których występuje znaczne natężenie ruchu. W systemie drzwiowym Schüco ADS 70 HD (Heavy Duty) znajdziemy automatyczne uszczelnienie progu, ukryte zawiasy, wypełnienie które pokrywa skrzydło, ryglowanie automatyczne Schüco InterLock. Zawiasy w drzwiach Continue Reading

Więcej
ADS 70 SL.HI

ADS 70 SL.HI

Zaokrąglone wewnętrzne kontury profili to cecha charakterystyczna drzwi Schüco ADS 70 SL.HI obok których nie można przejść obojętnie.

Więcej
ADS 70 RL.HI

ADS 70 RL.HI

Schüco ADS 70 RL.HI to drzwi z lekko sfazowanym zarysem profilu, które idealnie wpasują się w budynki utrzymane w dawnym stylu, a także w obiektach, gdzie zależy nam na przykuciu uwagi.

Więcej
ADS 65

ADS 65

Ekonomiczne rozwiązanie w połączeniu z dobrą izolacyjnością cieplną – drzwi Schüco ADS 65. Mogą być drzwiami wielofunkcyjnymi (bogate wyposażenie dodatkowe) z możliwością zintegrowana z systemem bezpieczeństwa. Dostępny jest również wariant z zaokrąglonym konturem – wersja SL. Drzwi Schüco ADS 65 z powodzeniem można łączyć z systemem fasadowym i okiennym Schüco. Najlepsze rozwiązanie dla budynków, gdzie izolacyjność cieplna jest równie ważna Continue Reading

Więcej
ADS 65 RL

ADS 65 RL

Schüco ADS 65 RL to drzwi z lekko sfazowanym zarysem profilu, które idealnie wpasują się w budynki utrzymane w dawnym stylu, a także w obiektach, gdzie ważna jest estetyka drzwi.

Więcej